Přátelé uslintaných tlamiček

*stránky nadšenců pro plemeno Cane Corso*

Společné akce

Komorní Lhotka 14.12.2008

asd

Místo akce: Beskydy

Zůčastnění hafani: Akim Ivamir, Argo Corsolero, Art Ivamir, Kiras Mao Dao, Pes Filipes 

....fotečky jsou zde

A co se dělo?

Stříbrnonedělní prochajda...

Taxme si od sebe oddychli a už tady byla zase společná neděle, teda její část.

Trasu vymyslela Martina s Filipsem. Pro toho jsme v neděli ráno jeli, aby nemusel čumakovat doma a nechytil ještě nějakého bacila, protože u nich doma to bylo všechno na umření. Čiliž jsme se nesešli s ostatníma na benzince, ale jeli jsme rovnou do Komorní Lhotky.

Tedy, rovnou, ehm, jak bych to jen, ehm, nějak ne rovnou, ale tak nějak, ehm...no prostě značení našich silnic je v katastrofálním stavu, takže to holt trochu trvalo, než jsme tam trefili, nu co se dá dělat, asi investuju do GPS (nebo alespoň nenecháme doma mapu).

Tož z náměstí(-čka) jsme se vydali po žluté, Martina nelhala, cesta vhodná i pro kočárek, ovšem s dvoučlennou posádkou si nedělní pohodu Radka představovala jistě jinak, než nepřetržitým 15% stoupáním (stejně tak nadšena byla Lucca, i když se o tom nesmí nikde mluvit a už vůbec ne psát.)

Kdo nevnímá rozmary terénu jsou skutečně slintáci, kteří vždy lítají jak šílení celou cestu tam i zpět. Na hotýlku Ondráš jsme byli mile přivítáni, a jelikož bylo fajně, taxme poseděli venku. Já osobně jsem objevil kouzelné místo na výlety s dětma, protože k objektu patří obrovská travnatá plocha s kolotočem, houpačkami etc.

Piwo, kofola, poblivky, kafe a dolů, to už o poznání rychleji. Rozlučka a do chalup..

Tak na Silvestra slintáci!!!

Lubina                                                                                                                              

Poslední komentáře
16.12.2008 08:41:05: Opět pochvala na Lubošovou adresu máš to fajně napsané asi tě jmenujeme vrchním písařemsmileyNe neboj ...
15.12.2008 23:49:32: Fajně jsi to napsal, vždycky to moc ráda od tebe čtu smiley${1}