Přátelé uslintaných tlamiček

*stránky nadšenců pro plemeno Cane Corso*

Společné akce

Silvestrovská Velička 31.12.2008

asd

Místo akce: Beskydy

Zůčastnění hafani: Akim Ivamir, Argo Corsolero, Aron Ivamir, Art Ivamir, Bony, Elba Grešlo, Kiras Mao Dao, Pes Filipes, Teddy

....fotečky jsou zde

A co se dělo?

Byl tady poslední den rocku 2008 a tak jsme se vydali opět na malý výšlapek, do našich krásně zasněžených Beskydských hor. Sraz jako vždy :o) Do našeho slintajícího kolektivu přibyli další mazlíci a tak než jsme vyrazili, proběhlo malé seznámení :o) no a pak už hop do aut a plnou parou směr Malenovice.

První zastávka byla u RAJSKÉ boudy, kde jsme nechali auta. Počasí bylo tak akorát, ale kdo byl dobře vybaven tak nebyl překvapen mírným větrem (že Luboši :o) ???), no a po nezbytném přioblečení jsme mohli směle vyrazit směr VELIČKA. Caníci slintali blahem a opět byli středem pozornosti, ale hlavně nezapomněli lítat jako torpéda :o)

První výškový tábor jsme založili na rozcestí u Korýtka, kde nás došel zbytek skupiny, která měla malé zpoždění. Přivítání bylo tradičně ve velkém stylu. Po malé ochutnávce čajíku a dobrých hřejivých moků,jsme mohli vyrazit dál, ostatně k Veličkům už to byl jen kousek a tam nás čekala odměna v podobě piva, tepého čaje a pozdravů vánoc. Caníci lítali jako by jsme je snad nikdy nepustili bez vodítek a sníh se jim moooc líbil. Človíčkové debatovali, popíjeli pivko a fotili, bez toho to už na našich akcích ani nejde :o)

Tak a teď už jen v rychlosti dopít, zavolat psy a hybaj dál, tady cesta ještě nekončí :o) Čast tlupy nabrala směr domov (nutná příprava silvestra) no a Ti, co byli už na silvestra připravení :o) vyrazili směr občerstvovací stanice ZBUJ, tam malá ochutnávka polévky, čajíku a toho co komu zbylo :o) mňam mňam no a pak už jen cesta zpět k autům.

Co víc dodat? Bylo to super!!!!!!!!! Kdo nebyl tak může jen tiše závidět ááááá nebo se k nám přidat :o) Tak ještě jednou VŠE NÉÉÉÉJ DO TEHO NOVÉHO ROCKU  2009 :o)

Zajíček

Žádné komentáře