Přátelé uslintaných tlamiček

*stránky nadšenců pro plemeno Cane Corso*

Společné akce

Visalaje 19.10.2008

SDF

Místo akce: Beskydy

Zůčastnění hafani: Akim Ivamir, Argo Corsolero, Art Ivamir, Athos Ivamir, Kiras Mao Dao, Teddy, Filip...a další

....fotečky jsou zde  

A co se dělo?

Další z našich společných výletů, které se už tak nějak stávají pravidlem byly VISALAJE.

Sraz byl ráno na nám už dobře známem místě v Místku. Na některé se sice čekalo, ale sešli jsme se v plném počtu všech hafanů a jejich páníčků + našich příznivců (26 lidiček a 6+1 kreslený hafan ???? Arčí někam zdrhl se asi nechtěl nechat fotit).

Počasí nám přálo a tak karavana vyrazila, cesta ubíhala v pohodě, někteří si obzvlášť vybírali vodní úseky (AKIM) k dovádění a koupáni. Kiro měl smečku pod kontrolou a zvládal celou akci s přehledem (že by to bylo na řád zlatého buřta? jěště uvidíme, jestli to není klid před bouří) no a Karel ten jako vždy pobíhá sem a tam a vyhlížel na koho dnes zaútočí, ale nestalo se, pašáááák :-)

Po dobytí vrcholu přišlo na řadu občerstvení a malá zábava pro děti - pouštění draků (ale víc si hráli dospělí) nebo se snad pletu? Pár fotek na památku (Arčí pózuje úplně skvělééééé) a hurá k Švarné Hance (část karavany se oddělila), kde na nás čekaly voňavoučké klobásečky mňam, kafííííííčko a pro některé nezbytné cigárko. Cesta zpátky do zakladního tábora a odjezd domů byla už rutina :-)

Zajíček :-)


Žádné komentáře