Přátelé uslintaných tlamiček

*stránky nadšenců pro plemeno Cane Corso*

Společné akce

Visalaje s novou slečnou 3.1.2009

asd

Místo akce: Beskydy

Zůčastnění hafani: Adéla, Akim Ivamir, Argo Corsolero

....fotečky jsou zde

 

A co se dělo?

Tak jako vždy neděle byla tady, a všichni jsme vyrazili do našich Beskyd. Už se to stává pravidlem a já osobně se už přes týden těším na víkend. Máme opět nový přírustek! Do našich řad přibyla Cani slečna Adélka, asi o ní bude velký zajem, jelikož jsme tady v převaze hafani.

Ale abych nezdržoval: sraz jako vždy, odjezd směr Visalaje, počasí nám přálo, tak nebylo co řešit :o) Psi opět nezklamali a byli z nich pozemní torpéda. Adéla si ujasňovala co a jak, ale vše probíhalo podle psích norem a pravidel :o) „jen ať si je srovná“.

Jinak to byl takový rychlo výstup, alespoň mi se to tak zdálo, ale nebylo to tím, že bychom šli rychle, ale nějak rychle to uběhlo.

Občerstvení u „botanické stanice“ (nebo jak se to tam jmenuje co tam pěstujou ty stromy za plotem, však víte, co myslim) bylo super, ochutnali jsme čajíky s vitamíny i samotné vitamíny, malá svačinka a došlápnout zbytek cesty na B.Kříž  už byla brnkačka.

No a pak normální návrat k autům a hurá všichni na LESNÍ, kde bylo běžné pohoštění, probral se celý výšlapek a mohli jsme se rozjet domů.

Takže malé shrnutí, kdo byl s náma ví, co se dělo a kdo nebyl, tak ať si to tady přečte a nebooooo příště vyrazí s náma. Naši psi nekoušou a lidi jsou taky v pohodě. Těšíme se na další společné setkání HAFOY

Zajíček

Žádné komentáře